Kolejna piękna historia. Tym razem bohaterami są Julia i Szymon. Pan Młody elegancki, piękna Pani Młoda z wyglądem modelki i przeszywającym spojrzeniem, do tego szalona ekipa drużbów i świadków- to zwiastowało mega piękny dzień i wystrzałową imprezę. Wzruszające przywitanie, dostojna ceremonia zaślubin , szykowny pierwszy taniec i… wystrzał energii na parkiecie. Sala weselna Kabanos w Spytkowicach dzięki zespołowi Zadyma była roztańczona do późnych godzin porannych.
Zobaczcie ten piękny dzień!
Fotograf ślubny Zakopane
Fotograf ślubny Zakopane
Spodobało się?
Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?
Budapeszt to piękne miasto z bogatą architekturą górującą nad dunajem. Angelina i Tomek od samego początku do końca sesji byli pełni pozytywnej energii i ochoczo przyjmowali kolejne nasze pomysły. Wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.