Sesja we dwoje

Sesja narzeczeńska i rocznicowa.

Sesje narzeczeńskie wykonuję nawet kilka miesięcy przed ślubem. Taką samą sesję we dwoje można wykonać już po ślubie. Dobrą okazją jest rocznica ślubu.

Dlaczego sesja narzeczeńska to dobry pomysł?

To, że będziecie mieli pamiątkowe zdjęcia z okresu narzeczeństwa to oczywista zaleta. Ale jest jeszcze coś. Często pary młode mówią, że źle się czują fotografowane, nie wiedzą jak to będzie na ślubie i czy dadzą radę na sesji ślubnej. Sesja narzeczeńska to idealna okazja do tego, żeby się poznać. Wy widzicie jak pracuję, ja uczę się Waszego zachowania. Sesja we dwoje to przede wszystkim świetna zabawa. Pary, które zdecydowały się na taką sesję, mówiły, że obecność fotografa na ślubie już ich nie stresowała. 

Sesja narzeczeńska kiedy i gdzie?

Najlepiej zrealizować ją nawet rok przed ślubem. Odkładanie sesji na krótki okres przed ślubem, może się skończyć tym że narzeczeni w ferworze przygotowań już nie mają czasu na sesję. Miejsca dobieramy przed sesją. W zależności od Waszych upodobań, pogody. Może to być las, stodoła, szklarnia, miasto, góry. Jeśli pracujecie za granicą w fajnym miejscu, jest możliwość że to ja przyjadę do Was na sesję.

Fotograf na wesele Mszana Dolna, fotograf Nowy Targ

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie