Sesje rodzinne

Sesje rodzinne pełne miłości, energii, ciepła. Mam dla was wiele różnych opcji w zależności od wieku w jakim są najmłodsi członkowie rodziny. Sesję rodzinną możemy wykonać przy okazji chrztu świętego, możemy zorganizować sesję plenerową lub umówić się na sesję rodzinną w Nibychatce. Przez każdą z tych sesji poprowadzę Was tak, żeby uzyskać jak najlepsze kadry i momenty. Doradzę jak się przygotować przed sesją, zadbam o odpowiednie przerwy jeśli są potrzebne na karmienie maluszka, podpowiem jak się ustawić i co zrobić żeby efekt był jak najlepszy.

  1. Sesja rodzinna przy okazji chrztu świętego– jest to mini sesja dziecka i rodzinna w dniu chrztu świętego. Dojeżdżam do Ciebie do domu. Podczas takiej sesji wykonujemy zdjęcia samego maluszka, jak również zdjęcia z mamą, tatą i rodzeństwem. Przyjeżdżam do Was odpowiednio wcześnie żebyśmy zdążyli zrobić przerwy jeśli maluszek potrzebuje karmienia lub chwili na uspokojenie. Po mini sesji wykonuję reportaż z ubierania dzidziusia, reportaż podczas chrztu w kościele i do 2 godzin na imprezie.
  2. Sesja w domu klienta– dobrą okazją do tej sesji są urodziny, rocznica lub po prostu chęć wykonania sesji. Umawiamy się na dogodny termin i to ja dojeżdżam do Was i wykonuję zdjęcia u Was w domu. Jest to dobra opcja jeśli chcecie zdjęcia ze swojego domowego środowiska w którym na co dzień mieszkacie. Podczas takiej sesji dzieci czują się bardziej swobodnie bo to one są u siebie, nie przyjeżdżają do żadnego studia, do żadnego obcego sobie miejsca. Jesteśmy niezależni od pogody. Możemy zrealizować sesję nawet z kilkutygodniowym dzidziusiem.
  3. sesja rodzinna w plenerze– wybieramy fajne miejsce w plenerze i spotykamy się właśnie tam. Podczas tej sesji jesteśmy bardziej zależni od warunków pogodowych. W zamian mamy do wykorzystania większe przestrzenie, malowniczy krajobraz i klimat miejsca. Sesja może odbyć się zarówno latem jak i zimą. Zazwyczaj na tej sesji są dzieci starsze niż rok. Chyba że temperatura jest sprzyjająca to zdarza się, że są też maluszki.
  4. Sesja w Nibychatcedo zobaczenia w galerii tutaj– spotykamy się właśnie w tym miejscu- wykorzystujemy niezwykły klimat chatki. mamy do dyspozycji różne zabawki, różne przestrzenie wewnątrz i na zewnątrz chatki. Chatka nie jest ogrzewana więc tutaj w zależności od pogody możemy być z maluszkami lub trochę starszymi dziećmi. To właśnie w nibychatce możemy wykonać tak zwane mini sesje rodzinne- czyli jedna z najtańszych opcji aby wykonać dla siebie zdjęcia rodzinne.
  5. Podaruj sesję bliskiej osobie– możesz zakupić kartę podarunkową z zaproszeniem na sesję dla osoby bliskiej lub zaprzyjaźnionej rodziny.

Zapraszam do kontaktu w celu rezerwacji i doboru odpowiedniej sesji dla Ciebie

Chcesz umówić termin, zapytać o ofertę, uzyska pomoc w doborze sesji?

Zapraszam do kontaktu

Ta strona używa plików cookie