willa domańskich- sesja ślubna

Na naszej plenerowej mapie pojawiło się kolejne piękne miejsce- Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Otoczenie willi jak i sama bryła budynku stanowią piękne tło. Oczywiście nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach. Trzeba przyznać, że Justyna wyglądała pięknie a Mirosław prezentował się bardzo dostojnie. Udało nam się wykorzystać piękne światło słoneczne, które sporadycznie wpadało do wnętrza budynku.

Zobaczcie jak prezentuje się Justyna i Mirosław oraz wyjątkowa Willa Domańskich

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

boho sesja ślubna
Sesja ślubna boho
Zapraszam Was do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia.
willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami

Ta strona używa plików cookie