Wasze historie

sesja w stodole

Sesja w stodole u Jojo 

To piękne miejsce znajduje się na Spiszu a dokładniej w miejscowości Rzepiska. Drewniane wnętrze, stare meble i przedmioty tworzyły piękne tło dla moich zakochanych.

fotograf ślubny zakopane

Fotograf ślubny zakopane 

Tym razem mam dla Was reportaż z małego kameralnego wesela Karoliny i Darka. Grupa najbliższej rodziny i kilku przyjaciół jest w stanie stworzyć fantastyczną atmosferę, nawet na malutkim weselu Fotograf ślubny zakopane

sesja narzeczeńska z koniem

Sesja narzeczeńska z koniem 

Dziś mam dla Was do pokazania kilka zdjęć z sesji narzeczeńskiej na Stadninie. Ewelina i Tomasz zaprosili mnie do siebie. Sesja narzeczeńska z koniem

fotograf ślubny limanowa

Weselne show- Limanowa 

Najbardziej energiczna część tego dnia odbyła się w drewnianej karczmie Matras w Limanowej. A działo się ogromnie dużo, za sprawą DJ Marshall Show.

sala weselna oberwanka

Sala weselna oberwanka 

Sala weselna Oberwanka- to sala weselna z duszą. Śmiem twierdzić, że to jedna z najpiękniejszych sal weselnych w okolicach Mszany Dolnej.

sesja w Tatrach

Sesja w Tatrach 

Trafiamy na Kasprowy Wierch, nad morzem chmur widać pojedyncze wyspy z pobliskich szczytów. Wymarzona sceneria na naszą sesję.

sesja nad morzem

Sesja nad morzem 

Okres wakacyjny, Sierpniowy poranek. Czasu wyjazdów i urlopów. Sesja nad morzem zaczęła się jeszcze przed świtam.

sesja ślubna Lanckorona

Folkowa sesja ślubna Lanckorona 

Połączenie malachitowego garnituru, słowiańskiej urody Aleksandry i folkowej sukni z drewnianą architekturą dało wyjątkowy efekt. Folkowa sesja ślubna Lnckorona.

sesja ślubna zamek pszczyna

Wyjątkowa sesja ślubna Zamek Pszczyna 

Sesja ślubna Zamek Pszczyna. Architektura i wnętrza pałacu są wyjątkowe. Ogromne żyrandole, przenikające się czerwono czarne barwy- to nasza sceneria.

Projekt marzycielka

Projekt marzycielka portret czarno biały 

Dzisiaj z okazji dnia fotografii będzie trochę inaczej. Będzie fotografia w formie prezentacji filmowej. To prezent na dzień fotografii ode mnie dla…

wesele sucha beskidzka

Wesele Sucha Beskidzka 

Czerpałem wielką radość z tego, jak Aleksandra i Łukasz przeżywają każdą chwilę. Łzy wzruszenia wielokrotnie pojawiały się w ich oczach. Wesele Sucha eskidzka

plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach 

Na ten plener czekaliśmy dość długo. W końcu wszystko było dopięte jak trzeba. plener ślubny w górach zaplanowaliśmy w Dolinie chochołowskiej. stosowne pozwolenia załatwione. Pełni zapału i chęci spotykamy się o 1 w nocy żeby wyruszyć na poranną sesję

Wesele w restauracji kabanos 

Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.

13 powodów dlaczego warto wybrać się na sesję narzeczeńską

13 powodów dlaczego warto wybrać się na sesję narzeczeńską 

13 powodów dlaczego warto wybrać się na sesję narzeczeńską

Minisesja rodzinna 

Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, życie jakby przyspiesza. Nagle na wszystko brakuje czasu. Maluszek z każdym dniem jest coraz większy. W pewnym momencie uświadamiamy sobie, że te chwile nie wrócą. Jedną z okazji do utrwalenia pięknego czasu jest chrzest święty. Właśnie przy okazji chrztu świętego wykonaliśmy mini sesję rodzinną.

  • 1
  • 2

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie