Wasze historie

sesja Lanckorona

Sesja Lanckorona 

Miejscem naszej sesji rocznicowej jest piękny ryneczek i uliczki w Lanckoronie. Drewniana architektura idealnie pasowała do sukienki Marceli. Spacerowaliśmy uliczkami miejscowości, korzystając z ciepłego wieczoru i ostatnich promieni słonecznych.

sesja w Nibychatce

Sesja w Nibychatce 

Na miejsce sesji narzeczeńskiej wybraliśmy Nibychatkę położoną w Zubrzycy Górnej. Nibychatka to urocze miejsce, z klimatem. Przyjemne ciepłe tony, stare drewno połączone z ciekawym wystrojem. Sesja w Nibychatce

sesja w stodole

Sesja w stodole u Jojo 

To piękne miejsce znajduje się na Spiszu a dokładniej w miejscowości Rzepiska. Drewniane wnętrze, stare meble i przedmioty tworzyły piękne tło dla moich zakochanych.

fotograf ślubny zakopane

Fotograf ślubny zakopane 

Tym razem mam dla Was reportaż z małego kameralnego wesela Karoliny i Darka. Grupa najbliższej rodziny i kilku przyjaciół jest w stanie stworzyć fantastyczną atmosferę, nawet na malutkim weselu Fotograf ślubny zakopane

sesja narzeczeńska z koniem

Sesja narzeczeńska z koniem 

Dziś mam dla Was do pokazania kilka zdjęć z sesji narzeczeńskiej na Stadninie. Ewelina i Tomasz zaprosili mnie do siebie. Sesja narzeczeńska z koniem

fotograf ślubny limanowa

Weselne show- Limanowa 

Najbardziej energiczna część tego dnia odbyła się w drewnianej karczmie Matras w Limanowej. A działo się ogromnie dużo, za sprawą DJ Marshall Show.

sala weselna oberwanka

Sala weselna oberwanka 

Sala weselna Oberwanka- to sala weselna z duszą. Śmiem twierdzić, że to jedna z najpiękniejszych sal weselnych w okolicach Mszany Dolnej.

sesja w Tatrach

Sesja w Tatrach 

Trafiamy na Kasprowy Wierch, nad morzem chmur widać pojedyncze wyspy z pobliskich szczytów. Wymarzona sceneria na naszą sesję.

sesja nad morzem

Sesja nad morzem 

Okres wakacyjny, Sierpniowy poranek. Czasu wyjazdów i urlopów. Sesja nad morzem zaczęła się jeszcze przed świtam.

sesja ślubna Lanckorona

Folkowa sesja ślubna Lanckorona 

Połączenie malachitowego garnituru, słowiańskiej urody Aleksandry i folkowej sukni z drewnianą architekturą dało wyjątkowy efekt. Folkowa sesja ślubna Lnckorona.

sesja ślubna zamek pszczyna

Wyjątkowa sesja ślubna Zamek Pszczyna 

Sesja ślubna Zamek Pszczyna. Architektura i wnętrza pałacu są wyjątkowe. Ogromne żyrandole, przenikające się czerwono czarne barwy- to nasza sceneria.

Projekt marzycielka

Projekt marzycielka portret czarno biały 

Dzisiaj z okazji dnia fotografii będzie trochę inaczej. Będzie fotografia w formie prezentacji filmowej. To prezent na dzień fotografii ode mnie dla…

wesele sucha beskidzka

Wesele Sucha Beskidzka 

Czerpałem wielką radość z tego, jak Aleksandra i Łukasz przeżywają każdą chwilę. Łzy wzruszenia wielokrotnie pojawiały się w ich oczach. Wesele Sucha eskidzka

plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach 

Na ten plener czekaliśmy dość długo. W końcu wszystko było dopięte jak trzeba. plener ślubny w górach zaplanowaliśmy w Dolinie chochołowskiej. stosowne pozwolenia załatwione. Pełni zapału i chęci spotykamy się o 1 w nocy żeby wyruszyć na poranną sesję

Wesele w restauracji kabanos 

Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.

  • 1
  • 2

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie