Wasze historie

Boho 

Kiedy pojawiłem się rano u Pauliny i zobaczyłem pięknie zorganizowane pomieszczenie, mnogość detali i oryginalną sukienkę boho byłem pod wrażeniem…

Sylwia i Łukasz 

Wyjątkowy dzień Sylwii i Łukasza. Liczne portrety, detale. Reportaż ze ślubu i wesela. Sesja plenerowa na stawach.

Natura i zieleń. Plener na Słowacji 

Sobotni poranek. Nadszedł dzień na który czekała Dominika i Tomek. Od razu po przyjeździe do Dominiki zobaczyłem ogród pełen zieleni. Pada nieśmiałe pytanie do Panny Młodej, co ona na to aby przygotowania odbyły się w ogrodzie. Dominika szybko się zgodziła. Delikatna sukienka, piękny kwiatowy wianuszek i ogród ładnie zgrywają się z urodą Panny Młodej. Wykonujemy liczne portrety.

Ciepło i zapach wiosny. Sesja w sadzie. 

Zakwitły wiśnie i jabłonie, w powietrzu unosi się zapach kwitnących kwiatów. Wiosna. Po przerwie zimowej, nie mogłem się już doczekać zdjęciowego spotkania z parą młodą. I w końcu jest! Sesja w sadzie przed nami! Kwitnące drzewa owocowe w okolicach Łącka to sceneria naszego ślubnego pleneru Agnieszki i Dominika.

Sesja w Pradze 

Z Kasią i Dinisem na Ślubną sesję plenerową udaliśmy się do Pragi. Zaczęliśmy chwilę przed zachodem słońca, by do późnych godzin nocnych wykorzystywać zalety nocnej architektury miasta. Odwiedziliśmy wiele znanych miejsc w Pradze, łącznie z mostem Karola Spacery klimatycznymi uliczkami to kopalnia Pięknych kadrów. Nie zabrakło również odrobiny wina…

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie