Plener ślubny

Plener ślubny w górach , nad morzem, w architekturze. 

Galeria z plenerów ślubnych. Zdjęcia plenerowe wykonuję w innym dniu niż dzień wesela. Daje nam to większe możliwości jeśli chodzi o dobór miejsca, pogody, ustawienie scen. Sesje realizujemy w różnych sceneriach. Realizuję również sesja dla par, których nie fotografowałem podczas ślubu. Sesje wykonuję w dniach od poniedziałku do piątku, w ustalonym wcześniej terminie. Plener ślubny możliwy w różnych miejscach. 

Kiedy zrobić plener ślubny?

To zależy od miejsca i czasu. Późno jesienne i zimowe plenery można realizować nawet w południe. Latem niestety ze względu na niesprzyjające ostre światło nie możemy zacząć wcześniej jak 3 godziny przed zachodem słońca. Oczywiście są wyjątki. Jeśli niebo jest całkowicie zachmurzone lub fotografujemy w pomieszczeniach zamkniętych, możemy fotografować wcześniej, nawet w południe. Drugą opcją jest fotografowanie o wschodzie słońca.

Jaka powinna być pogoda na plener ślubny?

Najciekawsze zdjęcia można zrobić podczas “najgorszych” warunków pogodowych. Co to to znaczy? To znaczy że dużo fajniejsze zdjęcia będą podczas porywistego wiatru, lekkiego deszczu, niż podczas pełnego słońca w południe. Ładniejszy klimat zdjęć będzie podczas mroźnej zimy, kiedy wszystko jest przyozdobione zmarzniętym śniegiem, niż podczas ciepłej zimy, kiedy śnieg jest zbity, a z drzew leje się woda. Dlatego lepszy plener ślubny będzie podczas mgły o poranku od bezchmurnego, słonecznego, nudnego nieba. Oczywiście ładniejsze zdjęcia nie oznaczają że łatwiej się je robi. Plener w mrozie, wietrze czy wodzie wymaga poświęcenia ze strony Pary Młodej, ale przecież Wasza miłość ogrzeje Was tak, że nie straszne są trudniejsze warunki. A może warto dla lepszych zdjęć?

Sesja ślubna Rabka Zdrój, fotograf ślubny Sucha Beskidzka, sesja ślubna w górach

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie