Wymarzona sesja w Tatrach

Wydawało się że ten dzień miał nie nadejść. A jednak jak już nadszedł to z wielkim przytupem.

Wydawało się, że los dokładał wszelkich starań żeby Kinga i Szymon nie byli w tym miejscu gdzie teraz są. Kiedy pewne było, że ślub i wesele są już dopięte na ostatni guzik, los mówił stop, teraz nie można. Kinga i Szymon z wielką determinacją organizowali kolejne nowe daty. kiedy ostatecznie udało im się stanąć na ślubnym kobiercu przed ołtarzem, los jeszcze raz zrobił psikusa kiedy to w w planowanej godzinie rozpoczęcia mszy, księdza jeszcze nie było. Ostatecznie ksiądz po przygodach dociera i nic już nie mogło im przeszkodzić. to taki moment kiedy z jednej strony przychodzą myśli, że za chwilę wydarzy się coś najważniejszego w życiu a z drugiej wielka radość i ulga, że miłość ostatecznie zwyciężyła.

sesja w Tatrach -wersja filmowa, koniecznie z dźwiękiem, na pełnym ekranie

Sesja w Tatrach- tu już nic się nie może wydarzyć.

Pogoda sprawdzona na cały tydzień- każdy dzień będzie pięknie. Idziemy na Nosal.

No tak… nie idziemy.

kilka godzin przed sesją chmury otulają dokładnie cały szczyt nosala, a widoczność jest raptem na kilka metrów. Sugeruję nieśmiało zmianę lokalizacji sesji. Pada na Kasprowy wierch. Tak, tym razem los sprawił, że trafiliśmy na wymarzone warunki, aby sesja w Tatrach była tą najlepszą. Trafiamy na Kasprowy Wierch, nad morzem chmur widać pojedyncze wyspy z pobliskich szczytów. Wymarzona sceneria na naszą sesję. Mimo że temperatura do najcieplejszych nie należała, Kinga chętnie realizowała kolejne pomysły, a to powiewając sukienką, a to biegając na bosaka. Okoliczności zaaranżowanej sesji tak bardzo urzekały, że nawet jeden ze znanych fotoreporterów z lokalnej gazety skorzystał z okazji do zrobienia zdjęcia z za pleców 😉

Ta sesja długo zapadnie w mojej pamięci, ze względu na wcześniejsze okoliczności związane ze ślubem, światło i klimat panujący w górach, zaangażowanie pary młodej. A nade wszystko najlepszych kadrów, o których jak zwykle nie wspomną żadne lokalne pisemka 😉 I tym razem miłość zwyciężyła wszelkie przeciwności.

sesja w Tatrach -zapraszam do oglądania tradycyjnej wersji blogowej

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie