Letnia sesja rodzinna

Letnia sesja rodzinna pełna żywiołu. Dziś chcę Wam pokazać zdjęcia z sesji rodzinnej wykonanej w zbożu. Podstawą takiej sesji jest dobra zabawa i miłość. Wybraliśmy jeden z cieplejszych dni tak aby najmłodszy uczestnik sesji czuł się dobrze.

Taka sesja to idealny prezent dla siebie samego lub dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz obdarować kogoś takim prezentem, jest możliwość zamówienia karty podarunkowej w różnych cenach.

Sesja rodzinna może się odbyć albo w plenerze (szukamy fajnego miejsca) albo u Was w domu (jeśli macie ładne pomieszczenie, jakieś domowe zwierzątka które też możemy zaangażować do sesji) lub w Nibychatce (klimatyczne miejsce). Można też wykonać mini sesję rodzinną przy okazji chrztu najmłodszego członka rodziny. Różne opcje cenowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu sowinskifoto@gmail.com razem dobierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Spytkowice sala weselna
Klimatyczne wesele w sali weselnej Rusnakówka Spytkowice
Rustykalna sala weselna Rusnakówka Spytkowice przywitała weselników swoim wyjątkowym klimatem. A potem już tylko zabawa i pozytywna energia do końca wesela
sesja Lanckorona
Sesja Lanckorona
Miejscem naszej sesji rocznicowej jest piękny ryneczek i uliczki w Lanckoronie. Drewniana architektura idealnie pasowała do sukienki Marceli. Spacerowaliśmy uliczkami miejscowości, korzystając z ciepłego wieczoru i ostatnich promieni słonecznych.
góralskie wesele
Klasyczne góralskie wesele
Przygotowania do góralskiego wesela rozpoczynają się wcześnie rano. Widzę, z jaką pieczołowitością druhny pomagają przyszłej żonie z ręcznie wyszywanym gorsetem, haftowaną koszulą, kierpcami. Potem ślub i Góralskie wesele

Ta strona używa plików cookie