Letnia sesja rodzinna

Letnia sesja rodzinna pełna żywiołu. Dziś chcę Wam pokazać zdjęcia z sesji rodzinnej wykonanej w zbożu. Podstawą takiej sesji jest dobra zabawa i miłość. Wybraliśmy jeden z cieplejszych dni tak aby najmłodszy uczestnik sesji czuł się dobrze.

Taka sesja to idealny prezent dla siebie samego lub dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz obdarować kogoś takim prezentem, jest możliwość zamówienia karty podarunkowej w różnych cenach.

Sesja rodzinna może się odbyć albo w plenerze (szukamy fajnego miejsca) albo u Was w domu (jeśli macie ładne pomieszczenie, jakieś domowe zwierzątka które też możemy zaangażować do sesji) lub w Nibychatce (klimatyczne miejsce). Można też wykonać mini sesję rodzinną przy okazji chrztu najmłodszego członka rodziny. Różne opcje cenowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu sowinskifoto@gmail.com razem dobierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

góralskie wesele
Klasyczne góralskie wesele
Przygotowania do góralskiego wesela rozpoczynają się wcześnie rano. Widzę, z jaką pieczołowitością druhny pomagają przyszłej żonie z ręcznie wyszywanym gorsetem, haftowaną koszulą, kierpcami. Potem ślub i Góralskie wesele
Sesja ślubna w Pradze
Sesja ślubna w Pradze
To był spontaniczny i szybki wypad na sesję ślubną do Pragi. Praga ma wiele magicznych zakątków. Sesja ślubna w Pradze
Ślub na Spiszu
Wielkie Spiskie wesele- ślub na Spiszu
Paweł- Fotograf, instruktor w zespole regionalnym, Dominika prowadzi inny zespół regionalny, gra też w orkiestrze. A wszystko to dzieje się na pięknym Polskim Spiszu…

Ta strona używa plików cookie