Letnia sesja rodzinna

Letnia sesja rodzinna pełna żywiołu. Dziś chcę Wam pokazać zdjęcia z sesji rodzinnej wykonanej w zbożu. Podstawą takiej sesji jest dobra zabawa i miłość. Wybraliśmy jeden z cieplejszych dni tak aby najmłodszy uczestnik sesji czuł się dobrze.

Taka sesja to idealny prezent dla siebie samego lub dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz obdarować kogoś takim prezentem, jest możliwość zamówienia karty podarunkowej w różnych cenach.

Sesja rodzinna może się odbyć albo w plenerze (szukamy fajnego miejsca) albo u Was w domu (jeśli macie ładne pomieszczenie, jakieś domowe zwierzątka które też możemy zaangażować do sesji) lub w Nibychatce (klimatyczne miejsce). Można też wykonać mini sesję rodzinną przy okazji chrztu najmłodszego członka rodziny. Różne opcje cenowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu sowinskifoto@gmail.com razem dobierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sala weselna oberwanka
Sala weselna oberwanka
Sala weselna Oberwanka- to sala weselna z duszą. Śmiem twierdzić, że to jedna z najpiękniejszych sal weselnych w okolicach Mszany Dolnej.
Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana w Tatrach to jedno z łatwiejszych miejsc, jeśli chodzi o dostępność na sesję plenerową. Oddalona o około 40 minut polanka odsłania nam piękne widoki na szczyty Tatr Wysokich. Rusinowa Polana plener ślubny
tradycyjne góralskie wesele
Tradycyjne góralskie wesele
Majestatyczne szczyty gór dookoła, góralska muzyka, barwne stroje- tak to góralskie wesele! Dlatego nie zabrakło tradycyjnych śpiewów, przygrywek, zwyczajów związanych z cepcem. Tradycyjne góralskie wesele

Ta strona używa plików cookie