Letnia sesja rodzinna

Letnia sesja rodzinna pełna żywiołu. Dziś chcę Wam pokazać zdjęcia z sesji rodzinnej wykonanej w zbożu. Podstawą takiej sesji jest dobra zabawa i miłość. Wybraliśmy jeden z cieplejszych dni tak aby najmłodszy uczestnik sesji czuł się dobrze.

Taka sesja to idealny prezent dla siebie samego lub dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz obdarować kogoś takim prezentem, jest możliwość zamówienia karty podarunkowej w różnych cenach.

Sesja rodzinna może się odbyć albo w plenerze (szukamy fajnego miejsca) albo u Was w domu (jeśli macie ładne pomieszczenie, jakieś domowe zwierzątka które też możemy zaangażować do sesji) lub w Nibychatce (klimatyczne miejsce). Można też wykonać mini sesję rodzinną przy okazji chrztu najmłodszego członka rodziny. Różne opcje cenowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu sowinskifoto@gmail.com razem dobierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Minisesja rodzinna
Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, życie jakby przyspiesza. Nagle na wszystko brakuje czasu. Maluszek z każdym dniem jest coraz większy. W pewnym momencie uświadamiamy sobie, że te chwile nie wrócą. Jedną z okazji do utrwalenia pięknego czasu jest chrzest święty. Właśnie przy okazji chrztu świętego wykonaliśmy mini sesję rodzinną.
Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.
sesja narzeczeńska z koniem
Sesja narzeczeńska z koniem
Dziś mam dla Was do pokazania kilka zdjęć z sesji narzeczeńskiej na Stadninie. Ewelina i Tomasz zaprosili mnie do siebie. Sesja narzeczeńska z koniem

Ta strona używa plików cookie