Rustykalne wesele-fotograf ślubny Kraków

Ta piękna historia rozegrała się w połowie maja w jednej z Podhalańskich wiosek. Paulina przygotowywała się w hotelu. Piotrek po krótkich przygotowaniach przyjechał stylowym samochodem po Paulinę.

Najważniejsza część czyli ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym kościółku w Rdzawce. Położony na wzgórzu kościółek z widokami na Babią Górę i podhale. Drewniana architektura kościoła od razu wprowadzała w podniosły nastrój uroczystości. Uśmiechnięci, zakochani, szczęśliwi- obrali się w pięknych okolicznościach.

Na część weselną udaliśmy się do pięknej, rustykalnej sali weselnej Rusnakówka w Spytkowicach.

Po życzeniach pełnych wzruszeń nadszedł czas na pięknie wykonany taniec w chmurach. A potem parkiet szalał i szalał…

fotograf ślubny Kraków

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.
wesele sucha beskidzka
Wesele Sucha Beskidzka
Czerpałem wielką radość z tego, jak Aleksandra i Łukasz przeżywają każdą chwilę. Łzy wzruszenia wielokrotnie pojawiały się w ich oczach. Wesele Sucha eskidzka
sesja we dwoje
Walentynkowa sesja we dwoje
On strażak zawodowy, ona strażaczka ochotniczka- to zapowiadało ciekawą sesję. Sesję zaczynamy rano. On przyjeżdża prosto z dyżuru i nocnej akcji. Brzmi ciekawie? Walentynkowa sesja we dwoje.

Ta strona używa plików cookie