Rustykalne wesele-fotograf ślubny Kraków

Ta piękna historia rozegrała się w połowie maja w jednej z Podhalańskich wiosek. Paulina przygotowywała się w hotelu. Piotrek po krótkich przygotowaniach przyjechał stylowym samochodem po Paulinę.

Najważniejsza część czyli ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym kościółku w Rdzawce. Położony na wzgórzu kościółek z widokami na Babią Górę i podhale. Drewniana architektura kościoła od razu wprowadzała w podniosły nastrój uroczystości. Uśmiechnięci, zakochani, szczęśliwi- obrali się w pięknych okolicznościach.

Na część weselną udaliśmy się do pięknej, rustykalnej sali weselnej Rusnakówka w Spytkowicach.

Po życzeniach pełnych wzruszeń nadszedł czas na pięknie wykonany taniec w chmurach. A potem parkiet szalał i szalał…

fotograf ślubny Kraków

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.
wesele w litworowym stawie
wesele w litworowym stawie
Zapraszam Was na pierwszy tegoroczny reportaż do Karoliny i Roberta w Ludźmierzu. A piękne wesele odbyło się w wyjątkowej sali Litworowy Staw w Białce Tatrzańskiej. Wesele w Litworowym Stawie
wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.

Ta strona używa plików cookie