Góralska sesja ślubna na Nosalu


Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Choć w Tatrach nie brakuje urokliwych miejsc i zakątków, w których można stworzyć wyjątkowe zdjęcia, tym razem padło właśnie na Nosal. (zobacz też sesję na Kasprowym Wierchu lub Sesję ślubną na Kalatówkach)

Sesja ślubna na Nosalu wymagała od nas godzinnego podejścia w górę. Okazało się że Ola i Kamil bardzo dobrze poradzili sobie z dość stromym podejściem (a góralskie odzienie które trzeba było wynieść- troszkę waży). Ja mimo obaw kondycyjnych również zadziwiająco łatwo dotarłem na górę.

Sesja ślubna w Tatrach o zachodzie słońca- zaczęliśmy jeszcze zanim słońce było dość wysoko. Z każdą minutą sesji słońce schodziło coraz niżej, zmieniając barwę światła w przyjemny ciepły odcień.

Delektujcie się górskimi widokami okraszonymi góralsko Orawskim odzieniem-


Góralska sesja ślubna na Nosalu

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Villa Love sesja
Villa Love sesja
Lokalizacją naszej sesji z Karoliną i Robertem jest Villa Love. Urokliwy zakątek położony na wzgórzu, nie daleko od Krakowa o iście toskańskim klimacie. Villa Love sesja
Magnolia Budzów wesele
Magnolia Budzów wesele
Ślub odbył się w pięknym kościółku na rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Część imprezowa odbyła się w sali weselnej Magnolia w Budzowie. Magnolia Budzów wesele
sesja ślubna na słowacji
sesja ślubna na Słowacji
Miejscem realizacji tej sesji były rozległe pola u podnóża Tatr, po stronie słowackiej. Rozległe łany pszenicy, zachodzące za górami słońce i niebo z nielicznymi obłokami- to warunki w jakich przyszło mi realizować sesję ślubną z Justyną i Grzegorzem.

Ta strona używa plików cookie