Góralska sesja ślubna na Nosalu


Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Choć w Tatrach nie brakuje urokliwych miejsc i zakątków, w których można stworzyć wyjątkowe zdjęcia, tym razem padło właśnie na Nosal. (zobacz też sesję na Kasprowym Wierchu lub Sesję ślubną na Kalatówkach)

Sesja ślubna na Nosalu wymagała od nas godzinnego podejścia w górę. Okazało się że Ola i Kamil bardzo dobrze poradzili sobie z dość stromym podejściem (a góralskie odzienie które trzeba było wynieść- troszkę waży). Ja mimo obaw kondycyjnych również zadziwiająco łatwo dotarłem na górę.

Sesja ślubna w Tatrach o zachodzie słońca- zaczęliśmy jeszcze zanim słońce było dość wysoko. Z każdą minutą sesji słońce schodziło coraz niżej, zmieniając barwę światła w przyjemny ciepły odcień.

Delektujcie się górskimi widokami okraszonymi góralsko Orawskim odzieniem-


Góralska sesja ślubna na Nosalu

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana w Tatrach to jedno z łatwiejszych miejsc, jeśli chodzi o dostępność na sesję plenerową. Oddalona o około 40 minut polanka odsłania nam piękne widoki na szczyty Tatr Wysokich. Rusinowa Polana plener ślubny
sesja nad jeziorem mucharskim
Sesja nad Jeziorem Mucharskim
Dotychczas nie udało mi się jeszcze odwiedzić pięknych okolic Jeziora Mucharskiego. Taka okazja nadarzyła się przy okazji wesela i sesji plenerowej Natalii i Bartłomieja. Sesja nad jeziorem mucharskim
wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Bez zbędnych słów, zapraszam do oglądania reportażu z wesela Iwony i Łukasza

Ta strona używa plików cookie