Góralska sesja ślubna na Nosalu


Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Choć w Tatrach nie brakuje urokliwych miejsc i zakątków, w których można stworzyć wyjątkowe zdjęcia, tym razem padło właśnie na Nosal. (zobacz też sesję na Kasprowym Wierchu lub Sesję ślubną na Kalatówkach)

Sesja ślubna na Nosalu wymagała od nas godzinnego podejścia w górę. Okazało się że Ola i Kamil bardzo dobrze poradzili sobie z dość stromym podejściem (a góralskie odzienie które trzeba było wynieść- troszkę waży). Ja mimo obaw kondycyjnych również zadziwiająco łatwo dotarłem na górę.

Sesja ślubna w Tatrach o zachodzie słońca- zaczęliśmy jeszcze zanim słońce było dość wysoko. Z każdą minutą sesji słońce schodziło coraz niżej, zmieniając barwę światła w przyjemny ciepły odcień.

Delektujcie się górskimi widokami okraszonymi góralsko Orawskim odzieniem-


Góralska sesja ślubna na Nosalu

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami
folwark stara winiarnia
Folwark stara winiarnia
Dziś zabieram Was do Mszany Dolnej. Właśnie tu znajduje się klimatyczna restauracja w której Justyna i Dawid zorganizowali swoje wesele. Folwark stara winiarnia- to właśnie tu tradycja i historia przeplata się z nowoczesnością.

Ta strona używa plików cookie