Piękne wesele w restauracji Foksal

Dzień zaczęliśmy od zdjęć z przygotowań U MArty i Adriana w Kasinie Wielkiej. Marta od rana Cały czas uśmiechnięta i na totalnym luzie. Czekało nam nie mnóstwo detali, piękna sukienka i świadkowa pomagająca Marcie w ubieraniu. Adrian prezentował się poważnie i dostojnie.

Po ceremonii zaślubin w Kościele PW. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, udaliśmy się do pięknej restauracji Foksal Mszana Dolna.

Restauracja dysponuje klimatyzowaną salą nawet na 380 osób, Open barem, Nowoczesnymi pokojami z łazienkami i TV ,Apartamentem dla Nowożeńców oraz Dużym zadaszonym tarasem- na którym wykonaliśmy króciutką sesję zdjęciową.

wesele Foksal Mszana Dolna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja nad morzem
Sesja nad morzem
Okres wakacyjny, Sierpniowy poranek. Czasu wyjazdów i urlopów. Sesja nad morzem zaczęła się jeszcze przed świtam.
folwark stara winiarnia
Folwark stara winiarnia
Dziś zabieram Was do Mszany Dolnej. Właśnie tu znajduje się klimatyczna restauracja w której Justyna i Dawid zorganizowali swoje wesele. Folwark stara winiarnia- to właśnie tu tradycja i historia przeplata się z nowoczesnością.
Sesja ślubna w Pradze
Sesja ślubna w Pradze
To był spontaniczny i szybki wypad na sesję ślubną do Pragi. Praga ma wiele magicznych zakątków. Sesja ślubna w Pradze

Ta strona używa plików cookie