Piękne wesele w restauracji Foksal

Dzień zaczęliśmy od zdjęć z przygotowań U MArty i Adriana w Kasinie Wielkiej. Marta od rana Cały czas uśmiechnięta i na totalnym luzie. Czekało nam nie mnóstwo detali, piękna sukienka i świadkowa pomagająca Marcie w ubieraniu. Adrian prezentował się poważnie i dostojnie.

Po ceremonii zaślubin w Kościele PW. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, udaliśmy się do pięknej restauracji Foksal Mszana Dolna.

Restauracja dysponuje klimatyzowaną salą nawet na 380 osób, Open barem, Nowoczesnymi pokojami z łazienkami i TV ,Apartamentem dla Nowożeńców oraz Dużym zadaszonym tarasem- na którym wykonaliśmy króciutką sesję zdjęciową.

wesele Foksal Mszana Dolna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Projekt marzycielka
Projekt marzycielka portret czarno biały
Dzisiaj z okazji dnia fotografii będzie trochę inaczej. Będzie fotografia w formie prezentacji filmowej. To prezent na dzień fotografii ode mnie dla…
góralskie wesele
Klasyczne góralskie wesele
Przygotowania do góralskiego wesela rozpoczynają się wcześnie rano. Widzę, z jaką pieczołowitością druhny pomagają przyszłej żonie z ręcznie wyszywanym gorsetem, haftowaną koszulą, kierpcami. Potem ślub i Góralskie wesele
Minisesja rodzinna
Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, życie jakby przyspiesza. Nagle na wszystko brakuje czasu. Maluszek z każdym dniem jest coraz większy. W pewnym momencie uświadamiamy sobie, że te chwile nie wrócą. Jedną z okazji do utrwalenia pięknego czasu jest chrzest święty. Właśnie przy okazji chrztu świętego wykonaliśmy mini sesję rodzinną.

Ta strona używa plików cookie