Piękne wesele w restauracji Foksal

Dzień zaczęliśmy od zdjęć z przygotowań U MArty i Adriana w Kasinie Wielkiej. Marta od rana Cały czas uśmiechnięta i na totalnym luzie. Czekało nam nie mnóstwo detali, piękna sukienka i świadkowa pomagająca Marcie w ubieraniu. Adrian prezentował się poważnie i dostojnie.

Po ceremonii zaślubin w Kościele PW. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, udaliśmy się do pięknej restauracji Foksal Mszana Dolna.

Restauracja dysponuje klimatyzowaną salą nawet na 380 osób, Open barem, Nowoczesnymi pokojami z łazienkami i TV ,Apartamentem dla Nowożeńców oraz Dużym zadaszonym tarasem- na którym wykonaliśmy króciutką sesję zdjęciową.

wesele Foksal Mszana Dolna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.
wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Bez zbędnych słów, zapraszam do oglądania reportażu z wesela Iwony i Łukasza
folwark zalesie
Folwark zalesie- sesja plenerowa
Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu. W tym pięknym lokalu organizowane są wesela. Jednak otoczenie folwarku jest tak piękne że postanowiliśmy z Pauliną i Piotrem zrealizować sesję plenerową w tym miejscu.

Ta strona używa plików cookie