Folwark stara winiarnia

Dziś zabieram Was w urokliwy zakątek małopolski- do Mszany Dolnej. Właśnie tu znajduje się klimatyczna restauracja w której Justyna i Dawid zorganizowali swoje wesele. Folwark stara winiarnia- to właśnie tu tradycja i historia przeplata się z nowoczesnością. Już na samym początku można poczuć atmosferę dawnych lat. Głośny strzał armaty oznajmił wszystkim, że właśnie zaczyna się świetna impreza. Kiedy dj dał znak, rozpoczął się widowiskowy taniec w chmurach. A potem Parkiet grzał się do czerwoności, tak że aż trzęsło grubymi murami folwarku.

Zapraszam do galerii


Folwark stara winiarnia

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami
folwark stara winiarnia
Folwark stara winiarnia
Dziś zabieram Was do Mszany Dolnej. Właśnie tu znajduje się klimatyczna restauracja w której Justyna i Dawid zorganizowali swoje wesele. Folwark stara winiarnia- to właśnie tu tradycja i historia przeplata się z nowoczesnością.
fotograf ślubny małopolska
Spacer po plaży. Fotograf ślubny małopolska
Zachód słońca, plaża, Ona i On. Dziś mam dla Was do pokazania kilka klatek z romantycznego spaceru po plaży nad jeziorem. Wykorzystaliśmy piękne ciepłe światło zachodzącego słońca. Fotograf ślubny małopolska

Ta strona używa plików cookie