sesja z alpakami

Od dawna chciałem zrealizować sesję ślubną w towarzystwie alpak. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Niewątpliwie są to zwierzątka z charakterem.

Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Miejsce nadaje się idealnie na sesję ślubną. Choć w tym miejscu odbywają się również wesela i śluby plenerowe.

Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami
folwark stara winiarnia
Folwark stara winiarnia
Dziś zabieram Was do Mszany Dolnej. Właśnie tu znajduje się klimatyczna restauracja w której Justyna i Dawid zorganizowali swoje wesele. Folwark stara winiarnia- to właśnie tu tradycja i historia przeplata się z nowoczesnością.
fotograf ślubny małopolska
Spacer po plaży. Fotograf ślubny małopolska
Zachód słońca, plaża, Ona i On. Dziś mam dla Was do pokazania kilka klatek z romantycznego spaceru po plaży nad jeziorem. Wykorzystaliśmy piękne ciepłe światło zachodzącego słońca. Fotograf ślubny małopolska

Ta strona używa plików cookie