sesja z alpakami

Od dawna chciałem zrealizować sesję ślubną w towarzystwie alpak. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Niewątpliwie są to zwierzątka z charakterem.

Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Miejsce nadaje się idealnie na sesję ślubną. Choć w tym miejscu odbywają się również wesela i śluby plenerowe.

Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

boho sesja ślubna
Sesja ślubna boho
Zapraszam Was do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia.
jesienna sesja ślubna
Jesienna sesja ślubna
Tym razem zabieram Was pod Tatry na jesienną sesję ślubną Weroniki i Mateusza. Na sesję udaliśmy się stylową czerwoną taksówką , którą wkomponowaliśmy w jesienne barwy sesji.
willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.

Ta strona używa plików cookie