Sesja ślubna w Pradze

To był spontaniczny i szybki wypad na sesję ślubną do Pragi. Właściwie to wyjechaliśmy rano, zrobiliśmy sesję do późnych godzin wieczornych i o poranku już byliśmy w domu.

Praga ma wiele magicznych zakątków i tak naprawdę można by tam jeszcze spędzić dwa dni spacerując po klimatycznych uliczkach i ciekawych zakamarkach stolicy.

Zobaczcie sami mały wycinek z dużej sesji.

Sesja ślubna w Pradze

Sesja ślubna w Pradze

Sesja ślubna w Pradze

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

fotograf ślubny limanowa
Weselne show- Limanowa
Najbardziej energiczna część tego dnia odbyła się w drewnianej karczmie Matras w Limanowej. A działo się ogromnie dużo, za sprawą DJ Marshall Show.
wesele we Dworze w Brzeznej
wesele we Dworze w Brzeznej
Wyjątkowy historyczny Dwór w Brzeznej, to lokalizacja przyjęcia weselnego Klaudii i Alberta. Dworek to miejsce pełne przestrzeni z wyjątkowym klimatem, położone w Beskidzie Sądeckim. Zobaczcie wyjątkowe wesele we Dworze w Brzeznej
Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.

Ta strona używa plików cookie