Sesja ślubna nad morzem

Z naszej strony był to zupełnie spontaniczny, nie planowany, szalony wyjazd na sesję ślubną nad morzem. W ciągu nocy przemierzyliśmy polskę z Południowych krańców, dokładnie na samą północ by wykonać sesję w Sopocie i zaraz po sesji wsiąść w pociąg i na rano być z powrotem w górach.

Równie spontanicznie postanowiliśmy pożyczyć łódź i udać się na morze. Po godzinnym rejsie, fotografowaniu i świetnej zabawie trzeba było trochę poprawić fryzurę bo woda i wiatr zrobiły swoje. Po krótkiej przerwie udaliśmy się w kierunku klifów orłowskich i tam kontynuowaliśmy sesję aż do zachodu słońca

Zobacz jak pięknie wygląda sesja ślubna nad morzem

Klify orłowskie, sesja ślubna nad morzem


plaża w Orłowie-sesja ślubna nad morzem


Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Spytkowice sala weselna
Klimatyczne wesele w sali weselnej Rusnakówka Spytkowice
Rustykalna sala weselna Rusnakówka Spytkowice przywitała weselników swoim wyjątkowym klimatem. A potem już tylko zabawa i pozytywna energia do końca wesela
restauracja kabanos
Restauracja Kabanos Spytkowice- wesele Justyny i Krystiana
Tego dnia była mocno zimowa aura, ale zakochani rozgrzewali wszystkich. Sala weselna kabanos w Spytkowicach to połączenie stylu góralskiego z nowoczesnością. Podczas wesela na parkiecie panował istny ogień.
jesienna sesja ślubna
Jesienna sesja ślubna
Tym razem zabieram Was pod Tatry na jesienną sesję ślubną Weroniki i Mateusza. Na sesję udaliśmy się stylową czerwoną taksówką , którą wkomponowaliśmy w jesienne barwy sesji.

Ta strona używa plików cookie