Sesja ślubna nad morzem

Z naszej strony był to zupełnie spontaniczny, nie planowany, szalony wyjazd na sesję ślubną nad morzem. W ciągu nocy przemierzyliśmy polskę z Południowych krańców, dokładnie na samą północ by wykonać sesję w Sopocie i zaraz po sesji wsiąść w pociąg i na rano być z powrotem w górach.

Równie spontanicznie postanowiliśmy pożyczyć łódź i udać się na morze. Po godzinnym rejsie, fotografowaniu i świetnej zabawie trzeba było trochę poprawić fryzurę bo woda i wiatr zrobiły swoje. Po krótkiej przerwie udaliśmy się w kierunku klifów orłowskich i tam kontynuowaliśmy sesję aż do zachodu słońca

Zobacz jak pięknie wygląda sesja ślubna nad morzem

Klify orłowskie, sesja ślubna nad morzem


plaża w Orłowie-sesja ślubna nad morzem


Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Sesja ślubna w Budapeszcie
Wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie
Budapeszt to piękne miasto z bogatą architekturą górującą nad dunajem. Angelina i Tomek od samego początku do końca sesji byli pełni pozytywnej energii i ochoczo przyjmowali kolejne nasze pomysły. Wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie
wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.
Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.

Ta strona używa plików cookie