Sesja ślubna boho

Tym razem zarezerwujcie sobie trochę więcej czasu na oglądanie zdjęć. Zapraszam WAs do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. W pięknych okolicznościach przyrody o zachodzie słońca Szymon prezentował się bardzo dostojnie, a Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Już po reportażu ślubnym wiedziałem, że ta sesja będzie wielką fotograficzną przyjemnością. Tak właśnie było. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia. Ruch, gesty, spojrzenia, światło, otaczająca przyroda i miłość, sprawiła że sesja ślubna boho owocowała wieloma pięknymi zdjęciami.

Dość słów- zapraszam do oglądania

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.
tradycyjne góralskie wesele
Tradycyjne góralskie wesele
Majestatyczne szczyty gór dookoła, góralska muzyka, barwne stroje- tak to góralskie wesele! Dlatego nie zabrakło tradycyjnych śpiewów, przygrywek, zwyczajów związanych z cepcem. Tradycyjne góralskie wesele
boho sesja ślubna
Sesja ślubna boho
Zapraszam Was do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia.

Ta strona używa plików cookie