Sesja ślubna boho

Tym razem zarezerwujcie sobie trochę więcej czasu na oglądanie zdjęć. Zapraszam WAs do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. W pięknych okolicznościach przyrody o zachodzie słońca Szymon prezentował się bardzo dostojnie, a Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Już po reportażu ślubnym wiedziałem, że ta sesja będzie wielką fotograficzną przyjemnością. Tak właśnie było. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia. Ruch, gesty, spojrzenia, światło, otaczająca przyroda i miłość, sprawiła że sesja ślubna boho owocowała wieloma pięknymi zdjęciami.

Dość słów- zapraszam do oglądania

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

boho sesja ślubna
Sesja ślubna boho
Zapraszam Was do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia.
willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami

Ta strona używa plików cookie