Kulig, sesja ślubna

Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. On z Kolumbii Ona z Warszawy, sesja pod mroźnymi i śnieżnymi Tatrami- to była wyjątkowa mieszanka.

W Dolinie Chochołowskiej zastały nas intensywne opady śniegu. To dodało uroku naszym gorącym miłosnym kadrom. Choć Alexander jest przyzwyczajony raczej do wyższych temperatur to dzielnie znosił nasze górskie zimowe temperatury.

Zobacz Kulig, sesja ślubna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Ślub na Spiszu
Wielkie Spiskie wesele- ślub na Spiszu
Paweł- Fotograf, instruktor w zespole regionalnym, Dominika prowadzi inny zespół regionalny, gra też w orkiestrze. A wszystko to dzieje się na pięknym Polskim Spiszu…
Natura i zieleń. Plener na Słowacji
Sobotni poranek. Nadszedł dzień na który czekała Dominika i Tomek. Od razu po przyjeździe do Dominiki zobaczyłem ogród pełen zieleni. Pada nieśmiałe pytanie do Panny Młodej, co ona na to aby przygotowania odbyły się w ogrodzie. Dominika szybko się zgodziła. Delikatna sukienka, piękny kwiatowy wianuszek i ogród ładnie zgrywają się z urodą Panny Młodej. Wykonujemy liczne portrety.
Minisesja rodzinna
Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, życie jakby przyspiesza. Nagle na wszystko brakuje czasu. Maluszek z każdym dniem jest coraz większy. W pewnym momencie uświadamiamy sobie, że te chwile nie wrócą. Jedną z okazji do utrwalenia pięknego czasu jest chrzest święty. Właśnie przy okazji chrztu świętego wykonaliśmy mini sesję rodzinną.

Ta strona używa plików cookie