Kulig, sesja ślubna

Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. On z Kolumbii Ona z Warszawy, sesja pod mroźnymi i śnieżnymi Tatrami- to była wyjątkowa mieszanka.

W Dolinie Chochołowskiej zastały nas intensywne opady śniegu. To dodało uroku naszym gorącym miłosnym kadrom. Choć Alexander jest przyzwyczajony raczej do wyższych temperatur to dzielnie znosił nasze górskie zimowe temperatury.

Zobacz Kulig, sesja ślubna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

jesienna sesja ślubna
Jesienna sesja ślubna
Tym razem zabieram Was pod Tatry na jesienną sesję ślubną Weroniki i Mateusza. Na sesję udaliśmy się stylową czerwoną taksówką , którą wkomponowaliśmy w jesienne barwy sesji.
fotograf ślubny kraków
fotograf ślubny kraków
Ta piękna historia rozegrała się w połowie maja w jednej z Podhalańskich wiosek. Paulina przygotowywała się w hotelu. Fotograf ślubny Kraków
plener ślubny w górach
Plener ślubny w górach
Kalatówki w Tatrzańskim Parku Narodowym to jedno z ciekawszych miejsc na plener ślubny w Górach. Piękna polanka która rozciąga się u stóp Kasprowego Wierchu jest…

Ta strona używa plików cookie