Kulig, sesja ślubna

Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. On z Kolumbii Ona z Warszawy, sesja pod mroźnymi i śnieżnymi Tatrami- to była wyjątkowa mieszanka.

W Dolinie Chochołowskiej zastały nas intensywne opady śniegu. To dodało uroku naszym gorącym miłosnym kadrom. Choć Alexander jest przyzwyczajony raczej do wyższych temperatur to dzielnie znosił nasze górskie zimowe temperatury.

Zobacz Kulig, sesja ślubna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami
góralska sesja ślubna
Góralska sesja ślubna na Nosalu
Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Góralska sesja ślubna na Nosalu w Tatrach o zachodzie słońca.
fotograf ślubny kraków
fotograf ślubny kraków
Ta piękna historia rozegrała się w połowie maja w jednej z Podhalańskich wiosek. Paulina przygotowywała się w hotelu. Fotograf ślubny Kraków

Ta strona używa plików cookie