folwark zalesie- sesja plenerowa


Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, z piękną Babią Górą, Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. W tym pięknym lokalu organizowane są wesela. Jednak otoczenie folwarku jest tak piękne że postanowiliśmy z Pauliną i Piotrem zrealizować sesję plenerową w tym miejscu.


Nie zabrakło dynamicznych kadrów, poprzeplatanych romantycznymi scenami. Wykorzystaliśmy maksymalnie pochmurne popołudnie biegając w otoczeniu folwarku. A staw z łódką dopełnił naszą wyjątkową sesję w folwarku zalesie.


Miejsce: Folwark Zalesie

Zapraszam do obejrzenia małego fragmentu z tej sesji


Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

folwark zalesie
Folwark zalesie- sesja plenerowa
Folwark Zalesie położony jest na wzgórzu. W tym pięknym lokalu organizowane są wesela. Jednak otoczenie folwarku jest tak piękne że postanowiliśmy z Pauliną i Piotrem zrealizować sesję plenerową w tym miejscu.
góralska sesja ślubna
Góralska sesja ślubna na Nosalu
Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Góralska sesja ślubna na Nosalu w Tatrach o zachodzie słońca.
sesja narzeczeńska w stodole
Sesja narzeczeńska w stodole
Sesja w wiejskim klimacie wykonana w klimatycznej nibychatce. Na tej sesji oprócz narzeczonych był z nami czworonozny przyjaciel o imieniu Bryndza.

Ta strona używa plików cookie