domowa sesja rodzinna- minisesja

Większość sesji rodzinnych jakie wykonuję powstaje w domu klienta przy okazji chrztu. To najpopularniejsza forma sesji rodzinnej. Często odwiedzacie mnie też podczas mini sesji rodzinnych w Nibychatce (zobacz).

Zdarza się też, że ja odwiedzam Was w Waszym domu z aparatem i to w Waszym najbliższym domowym otoczeniu powstają zdjęcia.

Jednak dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- mini sesja rodzinna w warunkach domowych u mnie w domu. Jest to jedna z najtańszych dla Was opcji (jeśli nie chcecie żebym to ja do WAs przyjeżdżał). Taka sesja jest wykonywana w ciepłym przytulnym pomieszczeniu u mnie w domu.

Z tej opcji korzystamy stosunkowo rzadko bo zdecydowanie wolimy Nibychatkę lub plener, ale memy alternatywę na chłodne dni.

Zapraszam do obejrzenia króciutkiej fotorelacji

Zobacz również inne sesje rodzinne


Zobacz również inne sesje rodzinne

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana plener ślubny
Rusinowa Polana w Tatrach to jedno z łatwiejszych miejsc, jeśli chodzi o dostępność na sesję plenerową. Oddalona o około 40 minut polanka odsłania nam piękne widoki na szczyty Tatr Wysokich. Rusinowa Polana plener ślubny
sesja nad jeziorem mucharskim
Sesja nad Jeziorem Mucharskim
Dotychczas nie udało mi się jeszcze odwiedzić pięknych okolic Jeziora Mucharskiego. Taka okazja nadarzyła się przy okazji wesela i sesji plenerowej Natalii i Bartłomieja. Sesja nad jeziorem mucharskim
wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Wesele Iwony i Łukasza-reportaż
Bez zbędnych słów, zapraszam do oglądania reportażu z wesela Iwony i Łukasza

Ta strona używa plików cookie