domowa sesja rodzinna- minisesja

Większość sesji rodzinnych jakie wykonuję powstaje w domu klienta przy okazji chrztu. To najpopularniejsza forma sesji rodzinnej. Często odwiedzacie mnie też podczas mini sesji rodzinnych w Nibychatce (zobacz).

Zdarza się też, że ja odwiedzam Was w Waszym domu z aparatem i to w Waszym najbliższym domowym otoczeniu powstają zdjęcia.

Jednak dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- mini sesja rodzinna w warunkach domowych u mnie w domu. Jest to jedna z najtańszych dla Was opcji (jeśli nie chcecie żebym to ja do WAs przyjeżdżał). Taka sesja jest wykonywana w ciepłym przytulnym pomieszczeniu u mnie w domu.

Z tej opcji korzystamy stosunkowo rzadko bo zdecydowanie wolimy Nibychatkę lub plener, ale memy alternatywę na chłodne dni.

Zapraszam do obejrzenia króciutkiej fotorelacji

Zobacz również inne sesje rodzinne


Zobacz również inne sesje rodzinne

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Magnolia Budzów wesele
Magnolia Budzów wesele
Ślub odbył się w pięknym kościółku na rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Część imprezowa odbyła się w sali weselnej Magnolia w Budzowie. Magnolia Budzów wesele
sesja ślubna na słowacji
sesja ślubna na Słowacji
Miejscem realizacji tej sesji były rozległe pola u podnóża Tatr, po stronie słowackiej. Rozległe łany pszenicy, zachodzące za górami słońce i niebo z nielicznymi obłokami- to warunki w jakich przyszło mi realizować sesję ślubną z Justyną i Grzegorzem.
sesja na rynku w Krakowie
sesja na rynku w Krakowie
Magiczna plenerowa sesja na rynku w Krakowie. Krakowski rynek to idealne miejsce na plenerową sesję ślubną w architekturze. Podczas sesji Karoliny i Juliana udało nam się natrafić na idealne warunki jeśli chodzi o światło. Ślubna sesja na rynku w Krakowie

Ta strona używa plików cookie