Paulina i Darek. Boho.

Kiedy pojawiłem się rano u Pauliny i zobaczyłem pięknie zorganizowane pomieszczenie, mnogość detali i oryginalną sukienkę boho byłem pod wrażeniem. Wtedy też paulina usłyszała „spodziewałem się, że będzie ładnie, ale że aż tak?” Faktycznie sporo czasu poświęciłem na fotografowanie detali. Otwartość Pauliny w połączeniu z oryginalną sukienką, dały nam możliwość zrobienia licznych portretów w różnych konfiguracjach.

Na ceremonię ślubną udajemy się do pięknego zabytkowego drewnianego kościoła w Chabówce. Cały czas towarzyszy nam uśmiech Pauliny i spojrzenia darka, zapatrzonego w przed chwilą poślubioną żonę.

Dalsza część dzieje się w Litworowym Stawie w Białce Tatrzańskiej. Sala weselna sama w sobie wygląda pięknie, a Młodzi zadbali jeszcze o dodatkowe dekoracje dodające klimatu. Niesamowitą oprawę muzyczną zapewnił zespół góroleska.

Na sesji plenerowej bawiliśmy się świetnie. A udaliśmy się na Pustynię Błędowską .

Zapraszam do oglądania całości.

Jeden z powszechniej rozpoznawalnych polskich kościołów drewnianych. Klejnot krajobrazu polskich ziem górskich. Popularność zawdzięcza malowniczemu położeniu przy „zakopiance”, w znakomitej ekspozycji. Z Obidowej (właściwie Góry Świętego Krzyża) rozpościera się rozległy widok na wszystkie strony, szczególnie wspaniały na południowy-zachód, ku Babiej Górze. Idealne miejsce na ceremonię zaślubin.

Ślub na Obidowej

Wyjątkowa sala weselna nawet na 300 osób. Elegancki drewniany wygląd sali.

Goście bawili się wyśmienicie.

Plener Boho na Pustyni Błędowskiej

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Ta strona używa plików cookie