wesele w dworku za gościńcem

Poranek zaczęliśmy od przygotowań u Weroniki i Mateusza. Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach.

Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem. Szalone tańce, dyskusje, pokaz sztucznych ogni- zapraszam do oglądnięcia fotoreportażu z tego dnia.


Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
Ślub na Spiszu
Wielkie Spiskie wesele- ślub na Spiszu
Paweł- Fotograf, instruktor w zespole regionalnym, Dominika prowadzi inny zespół regionalny, gra też w orkiestrze. A wszystko to dzieje się na pięknym Polskim Spiszu…
fotograf ślubny limanowa
Weselne show- Limanowa
Najbardziej energiczna część tego dnia odbyła się w drewnianej karczmie Matras w Limanowej. A działo się ogromnie dużo, za sprawą DJ Marshall Show.

Ta strona używa plików cookie