Wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie

Dziś chcę Wam pokazać piękną zagraniczną sesję w Budapeszcie. Była to szybka jednodniowa sesja, ale zdążyliśmy odwiedzić wszystkie zaplanowane miejsca. Pojechaliśmy jeszcze przed wakacjami, w środku tygodnia. Dzięki temu w najpopularniejszych miejscach nie było jeszcze dużej ilości turystów. Fotografowało nam się bardzo swobodnie.

Budapeszt to piękne miasto z bogatą architekturą górującą nad dunajem. Angelina i Tomek od samego początku do końca sesji byli pełni pozytywnej energii i ochoczo przyjmowali kolejne nasze pomysły. A że Praktycznie z każdego miejsca było widać bogatą architekturę stolicy to chodzenia i pomysłów było bardzo wiele. W kadrze obowiązkowo musiał się znaleźć budynek parlamentu. Spacerowaliśmy uliczkami miasta od godzin popołudniowych do późnych godzin nocnych. Wszak miasto nocą jest całkiem inne jak za dnia.

Fotograf ślubny kraków, zakopane

Razem przeszliśmy dobre kilka kilometrów wzdłuż dunaju, na wzgórze i do centrum. intensywne dwa dni zaowocowały dobrze spędzonym czasem i tak powstała wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie.

Wyjątkowa sesja ślubna w Budapeszcie


Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
plener ślubny kulig
Kulig, plener ślubny
Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. Kulig, plener ślubny
sesja ślubna zamek pszczyna
Wyjątkowa sesja ślubna Zamek Pszczyna
Sesja ślubna Zamek Pszczyna. Architektura i wnętrza pałacu są wyjątkowe. Ogromne żyrandole, przenikające się czerwono czarne barwy- to nasza sceneria.

Ta strona używa plików cookie