Góralska sesja ślubna na Nosalu


Tradycyjna góralsko Orawska sesja ślubna nie mogła się odbyć w innym miejscu niż w górach. Na naszą sesję wybraliśmy się w urokliwy zakątek Tatr- Nosal. Choć w Tatrach nie brakuje urokliwych miejsc i zakątków, w których można stworzyć wyjątkowe zdjęcia, tym razem padło właśnie na Nosal. (zobacz też sesję na Kasprowym Wierchu lub Sesję ślubną na Kalatówkach)

Sesja ślubna na Nosalu wymagała od nas godzinnego podejścia w górę. Okazało się że Ola i Kamil bardzo dobrze poradzili sobie z dość stromym podejściem (a góralskie odzienie które trzeba było wynieść- troszkę waży). Ja mimo obaw kondycyjnych również zadziwiająco łatwo dotarłem na górę.

Sesja ślubna w Tatrach o zachodzie słońca- zaczęliśmy jeszcze zanim słońce było dość wysoko. Z każdą minutą sesji słońce schodziło coraz niżej, zmieniając barwę światła w przyjemny ciepły odcień.

Delektujcie się górskimi widokami okraszonymi góralsko Orawskim odzieniem-


Góralska sesja ślubna na Nosalu

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

domowa sesja rodzinna
Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
Dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.
tradycyjne góralskie wesele
Tradycyjne góralskie wesele
Majestatyczne szczyty gór dookoła, góralska muzyka, barwne stroje- tak to góralskie wesele! Dlatego nie zabrakło tradycyjnych śpiewów, przygrywek, zwyczajów związanych z cepcem. Tradycyjne góralskie wesele

Ta strona używa plików cookie