willa domańskich- sesja ślubna

Na naszej plenerowej mapie pojawiło się kolejne piękne miejsce- Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Otoczenie willi jak i sama bryła budynku stanowią piękne tło. Oczywiście nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach. Trzeba przyznać, że Justyna wyglądała pięknie a Mirosław prezentował się bardzo dostojnie. Udało nam się wykorzystać piękne światło słoneczne, które sporadycznie wpadało do wnętrza budynku.

Zobaczcie jak prezentuje się Justyna i Mirosław oraz wyjątkowa Willa Domańskich

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

wesele w litworowym stawie
wesele w litworowym stawie
Zapraszam Was na pierwszy tegoroczny reportaż do Karoliny i Roberta w Ludźmierzu. A piękne wesele odbyło się w wyjątkowej sali Litworowy Staw w Białce Tatrzańskiej. Wesele w Litworowym Stawie
domowa sesja rodzinna
Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
Dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.

Ta strona używa plików cookie