sesja ślubna w pałacu Goetz

Tym razem wybraliśmy się na sesję ślubną do wyjątkowego miejsca, z niepowtarzalnym wystrojem wnętrz- do pałacu Goetz.

Pałac Goetzów to jedna z najwspanialszych rezydencji fabrykanckich końca XIX wieku. Został wzniesiony w 1898 roku przez Jana Albina Goetza Okocimskiego – przemysłowca, króla piwa, twórcę potęgi browaru w Okocimiu.

Wnętrza zdobią figuralne i ornamentalne stiuki plafonów, tapiserie, postarzane lustra, profilowane drewniane stropy, kinkiety i żyrandole oraz wzorzyste podłogi.

Pałac jest tak wielki i różnorodny że można tam zrobić wiele sesji ślubnych bez powtarzania tych samych kadrów.

Sesja ślubna w Pałacu Goetz

Zapraszam do oglądania- chętnie wybiorę się tam z Wami na kolejną sesję ślubną

sesja ślubna w pałacu

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja ślubna w pałacu
Sesja ślubna w pałacu
Pałac Goetzów to jedna z najwspanialszych rezydencji fabrykanckich końca XIX wieku. Sesja ślubna w pałacu- wyjątkowe wnętrza
Spytkowice sala weselna
Klimatyczne wesele w sali weselnej Rusnakówka Spytkowice
Rustykalna sala weselna Rusnakówka Spytkowice przywitała weselników swoim wyjątkowym klimatem. A potem już tylko zabawa i pozytywna energia do końca wesela
góra zborów
Góra Zborów-romantyczny zachód słońca
W letnie ciepłe popołudnie wybraliśmy się w piękne miejsce położone na wyżynie Krakowsko Częstochowskiej. Góra zborów, bo o niej mowa- to skaliste wzgórze z którego roztacza się piękny widok na całą okolicę.

Ta strona używa plików cookie