Sesja ślubna boho

Tym razem zarezerwujcie sobie trochę więcej czasu na oglądanie zdjęć. Zapraszam WAs do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. W pięknych okolicznościach przyrody o zachodzie słońca Szymon prezentował się bardzo dostojnie, a Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Już po reportażu ślubnym wiedziałem, że ta sesja będzie wielką fotograficzną przyjemnością. Tak właśnie było. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia. Ruch, gesty, spojrzenia, światło, otaczająca przyroda i miłość, sprawiła że sesja ślubna boho owocowała wieloma pięknymi zdjęciami.

Dość słów- zapraszam do oglądania

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

wesele w litworowym stawie
wesele w litworowym stawie
Zapraszam Was na pierwszy tegoroczny reportaż do Karoliny i Roberta w Ludźmierzu. A piękne wesele odbyło się w wyjątkowej sali Litworowy Staw w Białce Tatrzańskiej. Wesele w Litworowym Stawie
domowa sesja rodzinna
Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
Dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- Domowa sesja rodzinna- minisesja rodzinna
wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.

Ta strona używa plików cookie