Sesja Lanckorona

Sesja Lanckorona.

Marcela w wiadomości do mnie napisała że chcą sobie zrobić prezent z okazji rocznicy ślubu i wymarzyła im się sesja. Wybraliśmy się więc na piękny ryneczek i uliczki w Lanckoronie. Drewniana architektura idealnie pasowała do sukienki MArceli. Spacerowaliśmy uliczkami miejscowości, korzystając z ciepłego wieczoru i ostatnich promieni słonecznych.

0:00
0:00

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

willa domańskich
Willa Domańskich- sesja ślubna
Willa Domańskich. Idealne miejsce na elegancką sesję ślubną. Klimatyczne wnętrza same zapraszają do budowania kolejnych kadrów. Nie mogło zabraknąć klasycznych zdjęć na schodach.
sesja w Tatrach
Sesja w Tatrach
Trafiamy na Kasprowy Wierch, nad morzem chmur widać pojedyncze wyspy z pobliskich szczytów. Wymarzona sceneria na naszą sesję.
Wesele w restauracji kabanos
Ten piękny lutowy dzień spędziłem z Kasią i Damianem. Na przygotowania Kasi udałem się do Krakowa. Tradycyjnie powstało dużo portretów. W Myślenicach odwiedziłem Damiana.

Ta strona używa plików cookie