Letnia sesja rodzinna

Letnia sesja rodzinna pełna żywiołu. Dziś chcę Wam pokazać zdjęcia z sesji rodzinnej wykonanej w zbożu. Podstawą takiej sesji jest dobra zabawa i miłość. Wybraliśmy jeden z cieplejszych dni tak aby najmłodszy uczestnik sesji czuł się dobrze.

Taka sesja to idealny prezent dla siebie samego lub dla bliskiej osoby. Jeśli chcesz obdarować kogoś takim prezentem, jest możliwość zamówienia karty podarunkowej w różnych cenach.

Sesja rodzinna może się odbyć albo w plenerze (szukamy fajnego miejsca) albo u Was w domu (jeśli macie ładne pomieszczenie, jakieś domowe zwierzątka które też możemy zaangażować do sesji) lub w Nibychatce (klimatyczne miejsce). Można też wykonać mini sesję rodzinną przy okazji chrztu najmłodszego członka rodziny. Różne opcje cenowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam do kontaktu sowinskifoto@gmail.com razem dobierzemy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

plener ślubny kulig
Kulig, plener ślubny
Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. Kulig, plener ślubny
plener ślubny na stawach
Sesja ślubna na stawach
Wyjątkowy dzień Sylwii i Łukasza. Liczne portrety, detale. Reportaż ze ślubu i wesela. Sesja plenerowa na stawach.
sala weselna oberwanka
Sala weselna oberwanka
Sala weselna Oberwanka- to sala weselna z duszą. Śmiem twierdzić, że to jedna z najpiękniejszych sal weselnych w okolicach Mszany Dolnej.

Ta strona używa plików cookie