Kulig, sesja ślubna

Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. On z Kolumbii Ona z Warszawy, sesja pod mroźnymi i śnieżnymi Tatrami- to była wyjątkowa mieszanka.

W Dolinie Chochołowskiej zastały nas intensywne opady śniegu. To dodało uroku naszym gorącym miłosnym kadrom. Choć Alexander jest przyzwyczajony raczej do wyższych temperatur to dzielnie znosił nasze górskie zimowe temperatury.

Zobacz Kulig, sesja ślubna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

sesja ślubna zamek pszczyna
Wyjątkowa sesja ślubna Zamek Pszczyna
Sesja ślubna Zamek Pszczyna. Architektura i wnętrza pałacu są wyjątkowe. Ogromne żyrandole, przenikające się czerwono czarne barwy- to nasza sceneria.
plener ślubny kulig
Kulig, plener ślubny
Wraz z nadejściem opadów śniegu pod Tatrami, pojawiły się idealne warunki na sesję ślubną na kuligu. Kulig, plener ślubny
Boho
Kiedy pojawiłem się rano u Pauliny i zobaczyłem pięknie zorganizowane pomieszczenie, mnogość detali i oryginalną sukienkę boho byłem pod wrażeniem…

Ta strona używa plików cookie