Piękne wesele w restauracji Foksal

Dzień zaczęliśmy od zdjęć z przygotowań U MArty i Adriana w Kasinie Wielkiej. Marta od rana Cały czas uśmiechnięta i na totalnym luzie. Czekało nam nie mnóstwo detali, piękna sukienka i świadkowa pomagająca Marcie w ubieraniu. Adrian prezentował się poważnie i dostojnie.

Po ceremonii zaślubin w Kościele PW. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej, udaliśmy się do pięknej restauracji Foksal Mszana Dolna.

Restauracja dysponuje klimatyzowaną salą nawet na 380 osób, Open barem, Nowoczesnymi pokojami z łazienkami i TV ,Apartamentem dla Nowożeńców oraz Dużym zadaszonym tarasem- na którym wykonaliśmy króciutką sesję zdjęciową.

wesele Foksal Mszana Dolna

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

Foksal Mszana Dolna
Foksal Mszana Dolna
Wyjątkowy Dzień Marty i Adriana w Kasinie Wielkiej. Wesele w pięknej sali Foksal Mszana Dolna. Sala na 380 osób. Duży zadaszony taras- Miejsce na krótką sesję zdjęciową w trakcie wesela
plener ślubny na stawach
Sesja ślubna na stawach
Wyjątkowy dzień Sylwii i Łukasza. Liczne portrety, detale. Reportaż ze ślubu i wesela. Sesja plenerowa na stawach.
sesja z alpakami
Sesja z alpakami
Z Pauliną i Gabrielem wybraliśmy urocze miejsce- Gospoda nad zimną rzeczką. Sesja ze zwierzakami zawsze jest trudniejsza a z alpakami szczególnie. Zobaczcie efekt mojej pracy w to ciepłe popołudnie podczas sesji z alpakami

Ta strona używa plików cookie