domowa sesja rodzinna- minisesja

Większość sesji rodzinnych jakie wykonuję powstaje w domu klienta przy okazji chrztu. To najpopularniejsza forma sesji rodzinnej. Często odwiedzacie mnie też podczas mini sesji rodzinnych w Nibychatce (zobacz).

Zdarza się też, że ja odwiedzam Was w Waszym domu z aparatem i to w Waszym najbliższym domowym otoczeniu powstają zdjęcia.

Jednak dziś chciałbym wam pokazać jeszcze jedną z opcji- Kiedy maluszek jest jeszcze zbyt mały aby zrobić sesję plenerową (bo np jest jesień lub zima i jest zwyczajnie za zimno) lub sesje w Nibychatce (w chłodne dni jest za zimno dla maluszka) wtedy jest jeszcze jeden wybór- mini sesja rodzinna w warunkach domowych u mnie w domu. Jest to jedna z najtańszych dla Was opcji (jeśli nie chcecie żebym to ja do WAs przyjeżdżał). Taka sesja jest wykonywana w ciepłym przytulnym pomieszczeniu u mnie w domu.

Z tej opcji korzystamy stosunkowo rzadko bo zdecydowanie wolimy Nibychatkę lub plener, ale memy alternatywę na chłodne dni.

Zapraszam do obejrzenia króciutkiej fotorelacji

Zobacz również inne sesje rodzinne


Zobacz również inne sesje rodzinne

Spodobało się?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to sądzę że podoba Ci się moja praca. Jeśli tak, zachęcam do kontaktu w sprawie oferty. Chcesz zapytać o cenę, wolny termin, spotkanie lub inne szczegóły?

Zobacz inne historie

wesele w dworku za gościńcem
Wesele w Dworku za Gościńcem
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym drewnianym Kościółku Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach. Po wszystkim udaliśmy się do Starego Bystrego- Wesele w pięknym Dworku za Gościńcem.
tradycyjne góralskie wesele
Tradycyjne góralskie wesele
Majestatyczne szczyty gór dookoła, góralska muzyka, barwne stroje- tak to góralskie wesele! Dlatego nie zabrakło tradycyjnych śpiewów, przygrywek, zwyczajów związanych z cepcem. Tradycyjne góralskie wesele
boho sesja ślubna
Sesja ślubna boho
Zapraszam Was do wizualnej podróży przez majestatyczną sesję ślubną Julii i Szymona. Julia swoim magnetyzującym spojrzeniem i ruchami niczym modelka hipnotyzowała każde kolejne ujęcie. Każdy kolejny kadr zapraszał do zrobienia kolejnego zdjęcia.

Ta strona używa plików cookie