Blog

Plener pełen lata! Wesele w Oberwance.

weseleoberwanka0058

Oberwanka Łostówka wesele.

Poranne przygotowania, portrety Panny Młodej. Pełne emocji błogosławieństwo. Szybko mijają poranne godziny. Zbliża się najważniejszy moment całego dnia. Ślub! Ten odbywa się w przepięknie położonym kościele Świętego Krzyża na Obidowej w Chabówce. Mały, stary, drewniany kościółek. Środek bogato zdobiony malowidłami. Gabriela wprowadzana przez tatę po czerwonym dywanie. Wreszcie przychodzi wyczekiwany moment kiedy oboje powiedzieli sobie tak. Największe emocje już za nami.
Udajemy się do jednej z piękniejszych sal weselnych. Oberwanka w Łostówce wita nas swoim wiejskim klimatem. Z zewnątrz mnóstwo zieleni, w środku drewniane skrzynki, kłosy, bielone ściany, mnóstwo detali wpływających na piękny wystrój sali. Po chwili Gabriela i Patryk wchodzą by rozpocząć tańce i szaleństwo do późnych godzin nocnych. Oberwanka Łostówka wesele.

W kolejnych dniach udajemy się na plener na Słowację. Łany zbóż, rozciągające się po horyzont. Oni oblani słońcem, pełni energii. I wreszcie przytulanie w promieniach zachodzącego słońca.
Zapraszam do oglądania.

 

Komentarze